O nás

V roce 1998 zahájila v Lanškrouně svou činnost společnost Daně – Audit, a.s. Vzhledem k rostoucímu zájmu ze strany klientů společnost v roce 2006 přemístila své sídlo do Prahy. Lanškroun však zůstává nejvýznamnější pobočkou firmy a to především díky svému strategickému umístění na hranicích Pardubického, Královéhradeckého, Olomouckého, Jihomoravského kraje a kraje Vysočina.

Tradice a zkušenosti v poskytování služeb daňového a účetního poradenství sahají až do roku 1992. V této době zahájila činnost firma EIS – Novákovi, se kterou Daně – Audit, a.s. dodnes úzce spolupracuje.

Daně – Audit, a.s. nabízí komplexní daňové a účetní služby nejvyšší kvality a úrovně. Poskytujeme je díky odborným schopnostem partnerů a vyškolených zaměstnanců, kteří mají ceněné zkušenosti z různých oborů podnikání.

Přední postavení na trhu je dáno nejen vysokým standardem poskytovaných daňových, účetních, ekonomických či finančních služeb, ale rovněž profesionálním a odpovědným přístupem ke klientům. Ve své činnosti se společnost Daně – Audit, a.s. nezaměřuje jen na specifickou klientelu, ale poskytuje své služby zákazníkům z prakticky ze všech oborů podnikání. 

Náš individuální přístup zaručuje spokojenost našich klientů. Využíváme moderních technologií a přizpůsobíme se Vašim požadavkům. Šetříme Vaše náklady, tj. čas a peníze. Reference z oboru poskytneme na vyžádání.


Menu