Vedení účetnictví

Poskytujeme služby v oblasti vedení účetnictví pro živnostníky, podnikatele, malé a střední firmy.

Vysoký standard kvality zpracování účetnictví je zaručen již více než 20-letými zkušenostmi v oboru. Naší klientelu tvoří z největší části zákazníci, se kterými spolupracujeme dlouhodobě.

Zpracování účetnictví podléhá přísné kontrole týmu účetních a dále 3 daňových poradců. Tím Vám můžeme zajistit, že budou zachyceny nejnovější trendy z oblasti novinek a předpisů z daňové, právní a především účetní oblasti.

V rámci našich služeb průběžně zasíláme klientům e-mailový zpravodaj se souhrnem důležitých změn v daňové a účetní oblasti. Pro všechny naše klienty pořádáme pravidelná každoroční školení a seznámení s těmito změnami.

Protože se snažíme poskytovat kvalitní služby a být nadosah našim zákazníkům, soustředíme svou činnost na lokality, kde jsme zákazníkům fyzicky k dispozici a můžeme tak operativně řešit veškeré záležitosti osobně.

Působíme v regionu Praha, Hradec Králové, a od Pardubic přes Brno až do Olomouce. Kanceláře pro zpracování máme v Praze a v Lanškrouně.

Pro prohlížení zaúčtovaných účetních dokladů je Vám na vyžádání zdarma poskytnut špičkový účetní software. V ceně měsíčního zpracování je zahrnut veškerý komfort jako například vyplněná a zpracovaná veškerá daňová přiznání, daňové a ekonomické poradenství, styk s Finančními úřady, konzultace k podnikatelským záměrům. Za tyto služby většině podobných kanceláří platíte navíc. U nás již neplatíte v rámci běžného chodu Vaší firmy nic navíc! Cena našich služeb je stanovena na základě počtu Vašich dokladů podle jednotných pravidel pro všechny zákazníky.

V případě Vašeho zájmu Vám rádi diskrétně spočítáme úsporu nákladů, pokud se rozhodnete využít našich outsourcingových (externích) služeb zpracování účetních dokladů. Náš individuální přístup zaručuje spokojenost našich klientů. Využíváme moderních technologií a přizpůsobíme se Vašim požadavkům.

Co všechno pro Vás můžeme udělat?

  • kompletní vedení podvojného účetnictví,
  • vedení daňové evidence,
  • zpracování všch typů daňových přiznání,
  • zpracování účetní závěrky,
  • přípravu účetních sestav a výkazů,
  • mzdové účetnictví – zpracování mezd (přehledy pro ČSSZ a zdravotní pojištění, roční vyúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti, podklady pro odvody z mezd, vedení mzdových dokladů, zpracování ELDP, vyhotovení pracovních smluv, přihlášky a odhlášky u ČSSZ a ZP)
  • daňové a účetní poradenství,
  • pomůžeme s vyřízením záležitostí při získání finančních zdrojů z fondů EU,
  • pomůžeme Vám usnadnit komunikaci s úřady.

Postaráme se o Vaše účetnictví – Vy se můžete věnovat jen vlastnímu podnikání - šetříme Váš čas a peníze. Naši spokojení klienti mluví za vše. Sledujeme neustálé změny v účetních a daňových předpisech.

Platíte pouze skutečně odvedenou práci.

Nemáte zbytečné náklady na zaměstnance navíc - nemusíte se starat o jeho odborná školení, publikace software, platit dovolenou, nemocenskou, svátky...


Menu